Aktualności

Bezpieczne „Dni Świętochłowic 2022”

Data publikacji 27.06.2022

Tegoroczne dni Świętochłowic były dwudniową imprezą, gromadzącą setki ludzi. Świętochłowiccy policjanci dbali o bezpieczeństwo uczestników imprezy i mieszkańców miasta.

Dni Świętochłowic 2022 już za nami. Impreza odbyła się w miniony weekend na terenie „Parku Jordanowskiego”. Przez dwa dni dla mieszkańców zaplanowano wiele wydarzeń muzycznych. Organizacja imprezy wymagała zmiany organizacji ruchu. Urząd miasta zadbał o odpowiednie oznakowanie, natomiast świętochłowiccy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników. Na ulicach miasta można było spotkać wzmożone patrole. Nad bezpieczeństwem uczestników święta miasta czuwało kilkudziesięciu policjanci w tym pionów: prewencji, ruchu drogowego i kryminalnego. Dzięki właściwemu zabezpieczeniu imprezy mieszkańcy bez obaw mogli świętować kolejną rocznicę powstania miasta.

Zakończone w sobotę wieczorem „Dni Świętochłowic” nie przyniosły zakłóceń ładu i porządku publicznego, nie odnotowano negatywnych zdarzeń związanych z przebiegiem imprezy. Wśród utrudnień, z jakimi musieli spotkać się mieszkańcy i goście, należy wymienić głównie hałas.

Powrót na górę strony