Wiadomości

Oddali cześć poległym w służbie Kolegom

Data publikacji 06.12.2023

Wczoraj punktualnie o godzinie 17 w Świętochłowicach zawyły policyjne syreny. Oddaliśmy honor asp. szt. Ireneuszowi Michalakowi i asp. szt. Danielowi Łuczyńskiemu, którzy stracili życie realizując obowiązki służbowe. W tej trudnej i smutnej chwili zjednoczyło się całe policyjne środowisko. Cześć Ich pamięci!

Nasi koledzy asp. szt. Daniel Łuczyński i asp. szt. Ireneusz Michalak, policjanci Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna zginęli z rąk bandyty. Do tego tragicznego zdarzenia doszło w piątek przed godziną 23, na ulicy Sudeckiej 90 we Wrocławiu. W swoim stanowczo zbyt wcześnie zakończonym życiu dali się poznać jako ciepli, uśmiechnięci, życzliwi i uczynni Koledzy. Daniel i Ireneusz odeszli pozostawiając w rozpaczy rodzinę i przyjaciół oraz wszystkich, którzy z nimi pracowali.
Wczoraj o 17.00 w całym kraju odbyły się ceremonie upamiętniające zmarłych stróżów prawa. Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach przy dźwięku syren policyjnych radiowozów mundurowi oddali hołd poległym kolegom.


Cześć Ich pamięci!

Powrót na górę strony